Články

vloženo: 07.09.2011

Trailer k Thats alaska man...

Pokud jste sledovali naše reportáže, pochopili jste, že nám na Aljašce letos počasí moc nepřálo. Přes zkušenosti, které mám, jsem byl místními horami zase překvapen. Letos bohužel nepříjemně. Nicméně možná právě díky náročným podmínkám jsme měli dost různorodé zážitky a snažili se to co nejlépe zaznamenat. Společná práce a team fungoval skvěle a vy máte možnost do našeho aljašského dobrodružství nahlédnout v traileru už teď.
Celý film pak bude ke shlédnutí jakmile začne zima klepat na dveře a kdy a kde se dozvíte na www.redbull.cz/thatsalaska nebo na www.facebook.com/fullfaceproductions. Předtím vám ale postupně přineseme několik zajímavých videí, které s naším výletem a freeridingem souvisejí. Prvním bude rozhovor s legendou Sethem Morrisonem, který na Thomson pass přiletěl přes nepřízeň počasí a nedostatek sněhu, aby si alespoň jen tak pro sebe zalyžoval. Otázky, které jsme mu položili, nebyly zrovna běžné, ale o to zajímavější byly jeho odpovědi.
Dawe „the wave“ Muccino byl další důležitá postava na Thompson Pass. Tenhle vitální štíhlý chlapík je hlavní guide u Alaska backcountry adventures a pomáhal nakopnout freeski revoluci v Americe. O celém fenoménu, jehož začátek se pravděpodobně váže k Jackson hole a jeho téměř ilegální Air Force natočili Teton gravity research krásný dokument, o kterém by měl každý freeskier vědět a od nás to budete mít z první ruky...
Celé dobrodružství nám pomohly zrealizovat firmy Red Bull, Millet a Hudy sport. Děkujeme a přejeme jim ekonomický růst.

Robin


 

Foto


K tomuto článku nejsou doposud žádné příspěvky.


Zanechat příspěvek

CAPTCHA

Partneři